Za nami je jesensko srečanje Kluba učiteljic in učiteljev globalnega učenja! Kot vedno, smo se imeli tudi tokrat super 🙂

Tokrat smo za uvod preizkusili kratko aktivnost na temo vključevanja, nato pa nam je Živa iz pravične trgovine 3muhe predstavila zanimivo in uporabno zbirko orodij FaiRevolution – končni izdelki naših članic in članov pa so bili ne le poučni ampak tudi zelo zabavni!

Na tokratnem srečanju so se nam pridružile kar štiri nove članice, pa tudi sicer je zanimanje za naš klub vedno večje. Naša vrata so vedno odprta za vse, ki jih zanima globalno učenje, zato vabljeni, da se nam pridružite!

Več o klubu in o tem, kaj počnemo, si lahko preberete TUKAJ.

Financirano s strani Evropske unije. Izražena stališča in mnenja so zgolj stališča in mnenja avtorja(-ev) in ni nujno, da odražajo stališča in mnenja Evropske unije ali Evropske izvajalske agencije za izobraževanje in kulturo (EACEA). Zanje ne moreta biti odgovorna niti Evropska unija niti EACEA.